KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Zakończenie roku szkolnegowiecej...
Dni Garwolinawiecej...
XLIV Ogólnopolski Konkurs Statystyczny

Uczeń Radosław Kwiatkowski finalistą XLIV Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego

wiecej...
Projekt „Deutsch Wagen Tour“

Projekt „Deutsch Wagen Tour“ zawarty w kilku słowach, to nic innego jak kolorowy niemiecki z dostawą do ucznia. Od 2009 roku w trasie po całej Polsce jeździło pięć niezwykłych samochodów, z których każdy wyposażony został w starannie wybrane i opracowane materiały dydaktyczne

wiecej...
Konkurs Wiedzy o Samorządzie

27 maja w auli naszej szkoły odbył się finał Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego.

wiecej...
Eurowizja 2015

W dniu 26 maja 2015r. odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej „Eurowizja 2015” zorganizowany przez Młodzieżowy Klub Europejski i Koło Muzyczne ZSP nr 1 CKU w Garwolinie

wiecej...
Puchar dyrektora ZSP nr1 CKU w Garwolinie

Puchar dyrektora ZSP nr1 CKU w Garwolinie zakończony. 21.05.15 odbył się pierwszy halowy turniej, którego celem była promocja i zainteresowanie młodych siatkarek naszą szkołą.

wiecej...
Wycieczka 19.05.2015 Lublin i Kazimierz Dolnywiecej...
Festiwal Kultury i Tradycji Garwolina

Z okazji Festiwalu Kultury i Tradycji Garwolina 17.05.2015 roku nasza szkoła przygotowała stoisko.

wiecej...
Poświęć kilometr

Pod koniec kwietnia nasza szkoła włączyła się w akcję „Poświęć kilometr” organizowaną przez Katolickie Organizacje Młodzieżowe

wiecej...
Apel rocznica 3 maja

30 kwietnia 2015 roku odbyła się akademia z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

wiecej...
Zakończenie klas maturalnychwiecej...
Akcja ' Żonkile'

20 kwietnia 2015 roku nasza szkoła włączyła się w akcję społeczno edukacyjną „Żonkile” organizowaną przez POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich.

wiecej...
Projekt BUTTERFLY

Dziękuję za zaangażowanie w projekcie uczniom i nauczycielom

wiecej...
Ogólnopolska Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Michał Zieliński dzięki udziałowi w Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową, jako finalista uzyskał możliwość studiowania na Uniwersytecie Jagielońskim na wybranym kierunku

wiecej...
Finał konkursu informatycznego "PING"

W dniach 13-14 kwietnia odbył się finał 3 edycji konkursu informatycznego "PING"

wiecej...
XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer 2015”

Adrianna Wojtaś oraz szkolny zespół New Beat 3 z ZSP nr 1 w Garwolinie znaleźli się gronie laureatów XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer 2015”.

wiecej...
Warsztataty z jęz. rosyjskiego na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Miłośnicy języka rosyjskiego naszej szkoły mieli możliwość udoskonalać swoje umiejętności językowo-artystyczne na warsztatach organizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczo- Humanistyczny w Siedlcach.

wiecej...
AKCJA PROMOCYJNA W GIMNAZJACH

W ramach akcji promocyjnej naszej szkoły w dniach 27.II, 3.III, 4.III odwiedziliśmy 8 gimnazjów w powiecie garwolińskim

wiecej...
pioroOgłoszenie wyników konkursów przyrodniczych
Dnia 13 kwietnia 2015 roku w ramach obchodu Dnia Ziemi odbyły się konkursy przyrodnicze, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

wiecej...
Spotkanie z p. Antonim Garwolińskim.

20 kwietnia 2015 roku odbyło się spotkanie z panem Antonim Garwolińskim.

wiecej...
Międzynarodowy konkurs w Galicji

W dniach 16-17 kwietnia br w Zespole Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie odbyło się rozwiązanie IV edycji Międzynarodowego Konkursu Graficznego pt. „Człowiek – robot”.

wiecej...
Kilka słów o programie „Archipelag Skarbów”.

14 i 15 kwietnia 2015r. młodzież naszej szkoły wraz z wychowawcami i pedagogami szkolnymi wzięli udział w programie profilaktycznym „Archipelag Skarbów”.

wiecej...
Kolejny sukces w Rozrywkach Matemtycznych

Uczniowie naszej szkoły z klasy III TI - Przemysław Fierka i Mikołaj Samulak zajęli II miejsce w tym konkursie.

wiecej...
pioroDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
W tym dniu 93 uczniów naszej szkoły odbyło jednodniowe praktyki w wybranym przez siebie miejscu pracy.

wiecej...
Dzień ziemi 2015 w Ekonomiku

Obchodzony już po raz czwarty w Ekonomiku Dzień Ziemi oficjalnie otworzyła Dyrektor Szkoły Hanna Wilczek. Pani dyrektor na samym wstępie uświadomiła zgromadzonej w auli społeczności szkolnej problemy żywieniowe, z jakimi borykają się najbiedniejsze kraje na świecie.

wiecej...
Finał Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Gratulacje! do III etapu - finału Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową (16 osób) zakwalifikował się Michał Zieliński (II TCPG)!!

wiecej...
Wicemistrzynie regionu siedleckiego w tenisie stołowym

Nasze uczennice, Rosłaniec Dominika i Rosłaniec Katarzyna w dniu 23.03.15 roku w Siedlcach zdobyły srebrny medal.

wiecej...
Dzień Otwartych Drzwi 2015wiecej...
Angielski inaczej.

Chłód. Przenikający, przeszywający chłód. Niebo skryte za woalem szarych chmur. Na całe szczęście, do tego czasu wszystkim nam udało się wspiąć po stromych schodkach prowadzących do wnętrza nowiutkiego autokaru. Potężna maszyna zawarczała gniewnie i basowo

wiecej...
Konkurs programistyczny PING - mamy finalistę

Nasz uczeń Antoni Żelazo finalistą w III Ogólnopolskim Konkursie Programistycznym PING

wiecej...
XII Powiatowe Targi Edukacyjne

Jak, co roku z myślą o maturzystach zorganizowano targi edukacyjne, których celem było przedstawienie uczniom propozycji szkół wyższych tak, aby ułatwić im podjęcie decyzji w wyborze uczelni.

wiecej...
Wizyta uczniów na Wydziale Nauk Ekonomicznych

Dnia 18.03.2015 roku w ramach cyklu spotkań „Randez-vous z Wydziałem Nauk Ekonomicznych”, WNE odwiedzili uczniowie IV klasy technikum ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie wraz z nauczycielami.

wiecej...
Dzień Kobietwiecej...
Turniej szachowy

W środę 12 marca 2015 roku w świetlicy szkolnej odbył się VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1 w Garwolinie.

wiecej...
Spotkanie z nauką na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

12 marca 2015 roku odbyło się spotkanie akademickie, którego celem była promocja kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych w ramach Dni Otwartych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

wiecej...
IV Powiatowa Liga Przedmiotowa z Języka Rosyjskiego

III miejsce zajęła Sylwia Krzysztoszek uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie.

wiecej...
Kolejny sukces uczniów z Ekonomika. W nagrodę wyjazd do Brukseli.

6 marca 2015 roku w siedzibie Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach odbył się finał XIII Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej.

wiecej...
I miejsce dla naszych tenisistek.

Na mistrzostwach powiatu odbywających się w Żelechowie nasze siostrzyczki Dominika Rosłaniec i Katarzyna Rosłaniec zdobyły złoty medal.

wiecej...
Rekord krwiodawców w Ekonomiku!

W tym roku szkolnym specjalistyczny autokar Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie do popularnego „Ekonomika” zawitał już po raz trzeci. Po raz trzeci także nie zawiodła młodzież tej szkoły. Udział w akcji zadeklarowało 101 uczniów, z czego krew oddały aż 84

wiecej...
Olimpiada zawodowa

W V Olimpiadzie z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową wzięło udział 3140 uczniów z całej Polski. Do II etapu zakwalifikowało się 316 uczniów w tym 41 uczniów naszej szkoły. Gratulujemy!

wiecej...
Wyniki piłki halowej

3 miejsce w Powiatowej Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt 2015r. i 1 miejsce w Powiatowej Halowej Piłce Nożnej Chłopców 2015r.

wiecej...
"Poczytaj mi przyjacielu"

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego programu „Poczytaj mi, przyjacielu” prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

wiecej...
WALENTYNKI 2015

13 lutego uczniowie naszej szkoły świętowali dzień zakochanych.

wiecej...
Tłusty czwartek w szkolewiecej...
Jarmark świąteczny

Dnia 21 grudnia 2014 roku nasza szkoła wzięła udział w Jarmarku świątecznym na „Skwerku” w Garwolinie.

wiecej...
Świąteczna akcja

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski pod opieką p. Małgorzaty Serej przygotował paczki dla dzieci ze Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej „Przystań” i Sanatorium w Garwolinie.

wiecej...
Mikołajkiwiecej...
Sukces uczniów z Ekonomika

W połowie stycznia w Collegium Mazovia w Siedlcach odbył się II etap Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej, w którym udział wzięło 112 uczniów z 36 szkół, z województwa mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

wiecej...
Maraton listów pisania

W dniach 11-12 grudnia 2014r. w naszej szkole po raz kolejny miał miejsce Maraton listów pisania w ramach akcji organizowanej przez Amnesty International. W sumie napisaliśmy 907 listów.

wiecej...
„Kapitalne możliwości VI”

Tradycją naszej szkoły stał się udział uczniów w konkursie na najciekawszy komiks „Człowiek – najlepsza inwestycja”. Talent, kreatywność i wiedza zostały nagrodzone wyróżnieniem.

wiecej...
Wizyta w Państwowym Instytucie Języka Rosyjskiego im. A.Puszkina

W dn. 29.11-07.12.2014 nauczyciele języka rosyjskiego mieli możliwość wyjazdu do Moskwy w celu podwyższenia swoich kwalifikacji.

wiecej...
Najcenniejszy prezent od uczniów z Ekonomika

Kolejna akcja krwiodawstwa w ZSP nr 1 w Garwolinie zakończyła się zatem wielkim sukcesem. Udało się pobrać 34,2 l krwi, która trafi do RCKiK w Warszawie, a stamtąd do najbardziej potrzebujących

wiecej...
Stypendia Prezesa Rady Ministrów

W dniu 28.11.2014 r. w Siedlcach uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie Jakub Całka z kl. 2 e LO oraz Michał Krogulec z kl. 3 TI odebrali Stypendia Prezesa Rady Ministrów

wiecej...
Dzień Tolerancji

Dnia 19 listopada po raz 14 obchodzony był w naszej szkole „Dzień Tolerancji”. Hasło tegorocznej imprezy brzmiało „Otwórz się na innych”.

wiecej...
Tydzień Edukacji Globalnej w naszej szkole

Tydzień Edukacji Globalnej, który przypadł na 14-23 listopada obfitował w naszej szkole niezwykłymi przedsięwzięciami. Tematem przewodnim tegorocznej akcji było „food security” czyli bezpieczeństwo żywności na świecie.

wiecej...
Stypendia naukowe ufundowane przez Starostę Powiatu Garwolińskiego

Nasi uczniowie, Radosław Kowalczyk z klasy IIIa Technikum Ekonomicznego i Magdalena Owczarczyk z klasy II Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych znaleźli się w ósemce najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu garwolińskiego.

wiecej...
Tydzień Kariery

Jak co roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie odbył się Tydzień Kariery pod hasłem „Kariera szyta na Twoją miarę”.

wiecej...
Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

07.11.2014 roku w naszej szkole odbyły się obchody 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

wiecej...
Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy.

W dniach 28-29 października 222-osobowa grupa uczniów klas maturalnych wraz z 17 opiekunami, na czele z p. dyrektor Hanną Wilczek oraz ks. Michałem Chojeckim i ks. Marcinem Dudzińskim, wzięła udział w autokarowej pielgrzymce na Jasną Górę.

wiecej...
Sprzątanie grobów na Cmentarzu Parafialnym

Jak co roku w październiku, młodzież naszej szkoły wzięła udział w akcji porządkowania grobów na Cmentarzu Parafialnym w Garwolinie.

wiecej...
Złoty medal na dystansie 10 x 800 m

16 października 2014 r. odbyły się w Siedlcach mistrzostwa regionu siedleckiego szkół ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych.

wiecej...
XIV Dzień Papieski

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczcili pamięć niezwykłego człowieka w dziejach Polski i świata — św. Jana Pawła II.

wiecej...
Dzień Edukacji Narodowejwiecej...
220 rocznica insurekcji kościuszkowskiejwiecej...
Warsztaty muzyki gospel

W dniach 16-17 października 2014 roku członkowie chóru naszej szkoły, brali udział w warsztatach muzyki gospel, prowadzonych przez Briana Fentressa z USA.

wiecej...
Święto Drzewa – Drzewo Wolności 2014

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie przystąpił do 12. edycji Święta Drzewa pod hasłem Drzewo Wolności,która została objęta patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

wiecej...
Lekcje z ZUS

Hasło jakie przyświeca projektowi edukacyjnemu " Lekcje z ZUS" to " Warto wiedzieć więcej". Uczniowie klas Technikum Ekonomicznego z naszej szkoły biorący udział w projekcie, w trakcie 4 spotkań mieli możliwość poznać historię ubezpieczeń

wiecej...
XXX Rajd Kościuszkowski

9 października 30-osobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXX Rajdzie Kościuszkowskim w Maciejowicach.

wiecej...
Spotkanie z wolontariuszką z krajów globalnego południa

W ramach projektu „ Od edukacji globalnej do odpowiedzialności za świat” w naszej szkole odbyły się dwa spotkania z panią Martą Kostulską – wolontariuszką z Tajlandii

wiecej...
Potrafimy się dzielić - Akcja Honorowych Dawców Krwi w Ekonomiku

W środę (8 października) młodzież naszej szkoły brała udział w akcji honorowego krwiodawstwa.

wiecej...
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 2 października 2014r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte przeprowadzono tajne i demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego.

wiecej...
Wycieczka Samorządu Uczniowskiego

Jak, co roku pod koniec września Samorząd Uczniowski zorganizował wycieczkę dla najlepszych uczniów oraz osób czynnie włączających się w życie szkoły

wiecej...
I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych regionu siedleckiego w roku szkolnym 2014/2015

Po raz kolejny nasz ULKS „Ekonomik” wygrał współzawodnictwo sportowe regionu siedleckiego wyprzedzając drugą szkołę w klasyfikacji o 150 punktów.

wiecej...
Ślubowanie klas 1wiecej...
„Sprzątanie świata”

19 września nasza szkoła brała udział w akcji „Sprzątanie świata”.

wiecej...
Wycieczki integracyjne klas I

Wrzesień to miesiąc, w którym uczniowie klas pierwszych poznają nową szkołę, nowych kolegów i nauczycieli.

wiecej...
Kiermasz używanych podręcznikówwiecej...
Rozpoczęcie roku szkolnegowiecej...Licznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45