KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Studniówka 2009 - 14 luty
Maj to bardzo ciekawy miesiąc. Maturzystów czeka bowiem wzniosłe wydarzenie –najważniejszy w życiu egzamin maturalny. Ale do maja jeszcze dużo czasu, więc na razie możemy być spokojni. Do matury zostało 100 dni, a skoro tak, to wiadomo – studniówka.
Co roku sporo się o niej mówi. Jaka studniówka taka matura – mówią niektórzy. Skoro tak, to uczniowie naszej szkoły o najważniejszy egzamin mogą być w zupełności spokojni.
Tegoroczna studniówka była dość nietypowa. Po raz pierwszy odbyła się w naszej szkole a nie w wynajętym lokalu. Wiele osób oponowało, ale wiadomo, że ostateczny głos należy do dyrekcji. Było w szkole i większość osób nie narzekało, bo przygotowanie tak ogromnej imprezy to nie lada frajda. Główne uroczystości zaczęły się o godzinie 19 wystąpieniem Pana dyrektora Ryszarda Zawadki oraz zaproszonych gości. Bal studniówkowy oficjalnie został rozpoczęty tradycyjnie czyli polonezem. Piękny układ, stroje oraz gracja z jaką tańczyli maturzyści niejednego z obserwatorów wprawił w nie lada zachwyt oraz uśmiech na twarzy. Po odtańczeniu poloneza i po złożeniu dyrekcji, wychowawcom i gronu pedagogicznemu podziękowań za trud włożony w niespełna 3-4 lata ciężkiej edukacji naszych maturzystów. Po krótkiej konsumpcji jakże pysznych dań cały parkiet zapełnił się parami dla których grał i śpiewał zespół „Rytm” . Zabawa od czasu do czasu przerywana była aby fotoreporterzy mogli utrwalić wspomnienia najważniejszej nocy w życiu niejednego młodego człowieka. Około północy wszyscy uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcją i gronem pedagogicznym zostali zaproszeni do wspólnego odtańczenia poloneza. Ku zdziwieniu wszystkich bez przygotowań oraz wcześniejszych prób taniec wyszedł rewelacyjnie. Wszyscy bawili się doskonale do samego rana. Jedynie podczas powrotu można było usłyszeć pomruki niezadowolenia, że to „ostatnia nasza impreza w naszym gronie”, ale studniówka jest tylko jedna i z pewnością każdy z obecnych będzie wspominał ją przez wiele, wiele lat.

Renata Deska
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45