KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Czytanie
Akcja „Poczytaj mi, przyjacielu” w Przedszkolu „Plastuś”
Od 1 października 2013 roku nasi uczniowie czynnie zaangażowali się w szerzenie czytelnictwa. Jak wiadomo wszystkim „czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał” zaczynamy od najmłodszych i zachęcamy ich do czytania, czytając im.

 Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu „Poczytaj mi, przyjacielu” w ramach którego uczniowie będą przygotowywać spotkania czytelnicze dla najmłodszych. Wspólne czytanie książek to nie wszystko! Po lekturze uczestnicy razem będą się bawić, rysować, malować, lepić i wycinać. Dzięki uczestnictwu w programie młodzi ludzie mają okazję, często po raz pierwszy, zetknąć się z wolontariatem, kontakt z młodszymi uczy budowania więzi, a publiczne wystąpienia pozwalają zyskać więcej pewności siebie.
 W dniu 25 października uczennice z klasy IIc LO: Kinga Nowak, Anna Piesio i Iwona Szwed pod opieką p. Anety Winek przybliżały twórczość Aleksandra Fredry. Pani Aneta Winek opowiedziała przedszkolakom krótką biografię i pokazała prezentację. Uczennice przeczytały cztery bajki: „Małpa w kąpieli”, „Wieczerza z gwoździa”, „Paweł i Gaweł” i „Osiołkowi w żłobie dano”. Na zakończenie dzieci pokolorowały malowanki z bohaterami zaprezentowanych bajek.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45