KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Najlepsze w konkursie na komiks „Człowiek – najlepsza inwestycja”
Trzy uczennice z trzeciej klasy technikum ekonomicznego: Patrycja Śliwecka, Natalia Dziubak oraz Sylwia Parol zostały laureatkami konkursu na komiks promujący Program Operacyjny Kapitał Ludzki pt. „Człowiek – najlepsza inwestycja”, który zorganizowany został przez wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Uczennice laureatkami tego konkursu zostały już po raz drugi.

W tym roku znalazły się w grupie 10 osób nagrodzonych wśród 250 uczestników, również z liceów plastycznych. Tym bardziej ich sukces nabiera znaczenia.
Nasze uczennice wykazały się kreatywnością, ciekawymi pomysłami, a ponadto szeroką wiedzą z zakresu Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, co w przyszłości z pewnością ułatwi im wejście na rynek pracy i zaistnienie na nim.
Rozdanie nagród i dyplomów odbyło się podczas uroczystej konferencji, pod hasłem: Działaj na Mazowszu, korzystaj i zmieniaj – Unia Europejska otwarta dla młodych! Spotkanie odbyło się 4 grudnia 2013 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
Opiekunem uczennic, podobnie jak w roku poprzednim była Anna Maszkiewicz.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45