KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Yest Festiwal 2013 – Odjazd i ruszamy.
Uczestnicy zakwalifikowani będą na podstawie nadesłanych nagrań demo, lub przesłuchań na żywo. Współzawodnictwo odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych 13-19 lat oraz 20 lat i powyżej. Do wykonania są dwie piosenki, jedna dobierana jest według klucza tematycznego, a druga dowolna pozostaje w gestii uczestnika. 
 
Muzyczną myślą przewodnią tegorocznej edycji jest twórczość wielkiego polskiego kompozytora i wokalisty Seweryna Krajewskiego. Wszystkie piosenki konkursowe wykonywane są na żywo z udziałem profesjonalnego zespołu muzycznego, zarówno podczas przesłuchań konkursowych oraz koncertu finałowego. 
 
Finał YESt Festival jest wielkim świętem muzyki i integracji na Bemowie. Podczas koncertu laureatów, 7 września 2013 r. w Amfiteatrze Bemowo, wystąpią nagrodzeni uczestnicy Festiwalu oraz zaproszona Gwiazda – Gość Specjalny YESt Festival 2013. Do udziału w koncercie zaprosiliśmy artystę, którego występ stanie się nie tylko ważnym wydarzeniem artystycznym dla publiczności, ale także niezapomnianym wrażeniem artystycznym w życiu uczestników. 
 
Czas przygotowań do Yest Festivalu 2013 obfitował w wiele emocji i radości, ale również trochę stresu i niecierpliwego oczekiwania na finał.
 
W ostatnią sobotę (7 września) odbyła się ósma już edycja i było wspaniale! A wszystko to dzięki młodym, utalentowanym wokalistom, których obecność uświetniła nasz festiwal. 
Serdecznie Wam dziękujemy za to, że byliście, dzielnie uczestniczyliście w warsztatach i wystąpiliście przed wielką publicznością w Amfiteatrze Bemowo. Laureatom gratulujemy zwycięstwa!
 
Lista zwycięzców: 
1. Piotr Zubek – GRAND PRIX
2. Paweł Izdebski – I miejsce kat. 20 +
3. Tadeusz Seibert - II miejsce, kat. 20 +
4. Krzysztof Sałapa - III miejsce, kat. 20 +
5. Dorota Jarząbek - Rogaczyk – wyróżnienie, kat. 20+
6. Adrianna Wojtaś – I miejsce, kat 13-19 lat
7. Natalia Kowalska – II miejsce, kat. 13-19 lat
8. Paulina Wróblewska – III miejsce, kat. 13-19 lat
9. Karina Luiza Kowalczyk – wyróżnienie, kat. 13-19 lat
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45