KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

DZIEŃ WIOSNY I DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI W NASZEJ SZKOLE
Pierwszy Dzień Wiosny przypada na 21 marca, my zaś ten dzień obchodziliśmy 20 marca. Dzień ten kojarzy nam się z topieniem Marzanny, ale w naszej szkole wyglądał troszkę inaczej, ponieważ połączony był z Dniem Samorządności. I zapewniam Was, nikt tego dnia nie myślał o wagarach  

W piątek 20 marca na pierwszej godzinie lekcyjnej wszystkie klasy miały Godzinę Wychowawczą, na której uczniowie zostali zapoznani z programem dnia. O godzinie 9:00 zebraliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej, gdzie miał się odbyć konkurs karaoke oraz występy uczniów ze skeczami kabaretowymi. Na rozpoczęcie tego pięknie zapowiadającego się dnia nasz wicedyrektor p. Dariusz Stanaszek wręczył naszej koleżance Weronice Piekarskiej klucz dający władze uczniom naszej szkoły. To symboliczne przekazanie władzy uczniom jest charakterystycznym elementem Dnia Samorządności.

Następnie rozpoczęła się uroczystość, którą prowadzili wspaniali - Olga Ruta i Wojtek Kubiak . Na początku odbył się konkurs karaoke. Uczestnicy konkursu byli oceniani przez jury, w którego skład wchodzili uczniowie naszej szkoły. Największą sympatię publiczności zyskał sobie Daniel Kajak z piosenką ''Ogórek'', który otrzymał nagrodę publiczności. Pierwsze miejsce zdobył Wojtek Kubiak, drugie Weronika Piekarska - wykonała piosenkę ''Cykady na cykladach'' oraz trzecie miejsce zajął duet Milena Starosz i Karolina Osiak z piosenką ''Dżaga''. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, zaś wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Kolejną cześć naszej imprezy stanowiły skecze kabaretowe. Tu też nie zabrakło emocji. Cała publiczność świetnie się bawiła. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1 Technikum Ekonomicznego za wspaniały skecz pt. ''Wiejskie wesele w Ekonomiku''. Publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami. Ale to nie koniec… Naszą szkołę zaszczyciły wielkie gwiazdy. Zespoł „Boys” wykonał specjalnie dla nas  piosenkę ''Wolność''. Zaś na sam koniec tej części programu  odwiedził nas sam Szymon Majewski Show ze swoimi gośćmi Jolantą Rutowicz i Adamem Małyszem.

Trzecią i ostatnią częścią programu obchodów Pierwszego Dnia Wiosny i Dnia Samorządności był mecz piłki siatkowej - nauczyciele kontra uczniowie. Wygrali uczniowie. Z całą pewnością można stwierdzić, że ten dzień był dla wszystkich uczniów i pracowników świetnie spędzonym czasem w szkole.

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy i gratulujemy wygranych.

Zadajemy sobie tylko jedno pytanie, kiedy nadejdzie WIOSNA za naszymi oknami???

Paulina Rękawek

 
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45