KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Wycieczki integracyjne klas I
Wrzesień to miesiąc, w którym uczniowie klas pierwszych poznają nową szkołę, nowych kolegów i nauczycieli. W celu lepszego poznania się i zintegrowania z klasą i wychowawcą wyjeżdżają na wycieczki. Dlatego też klasa I TCP z wychowawcą Małgorzatą Serej, klasa I E LO z wychowawcą Elżbietą Szostak i klasa I TI wraz z wychowawcą Justyną Wałachowską wybrały się na ognisko integracyjne.

18 września tereny „Leśnej Ścieżki Przyrodniczo-Kulturowej” w Hucie Garwolińskiej należały do klas: I TCP i I E LO. Obiekt znajduje się na terenie Nadleśnictwa Garwolin, w kompleksie leśnictwa Huta. Ścieżka ma charakter uniwersalny- odbiorca w każdym wieku znajdzie tu coś dla siebie. Ścieżka ma kształt pętli o długości 3,8 km. Rozpoczyna się na parkingu, gdzie znajdują się m.in.: tablice informacyjne, zadaszenia i wiata z ławostołami, ujęcie wody pitnej, miejsce na ognisko, mały plac zabaw dla dzieci. Wzdłuż trasy rozmieszczone jest osiem przystanków tematycznych wyposażonych w tablice informacyjne oraz szereg urządzeń i eksponatów związanych z poruszaną tematyką. Niewątpliwą atrakcją ścieżki są punkty obserwacyjne: dwie ambony widokowe oraz pomost na stawie.

19 września klasa I TI wypoczywała w Uninie, na terenie wyposażonym w wydzielony plac na ognisko, zadaszone miejsce z ławkami i stołami, boiskiem do piłki plażowej siatkowej i stawem z wyspą i mostkiem.
Celem spotkania było zwiększenie poczucia przynależności do grupy, a także wzajemne współdziałanie i wsparcie. Utrwalenie imion, wytyczenie zasad, które będą panowały w grupie, wspólna zabawa i wspieranie siebie nawzajem.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45