KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
25 marca 2015 roku nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskim „ Dniu Przedsiębiorczości”. Jest to program organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jego ideą jest włączenie środowiska lokalnych przedsiębiorców w edukację młodych ludzi.

W tym dniu  93 uczniów naszej szkoły odbyło jednodniowe praktyki w wybranym przez siebie miejscu pracy.
 
Dzięki uprzejmości  i życzliwości firm z naszego regionu uczniowie mogli zweryfikować swoje wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, zapoznać się w praktyce z jego specyfiką oraz pozyskać informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do jego wykonania. Dla niektórych uczniów była to jedyna szansa, żeby zobaczyć z bliska pracę specjalistów, zapoznać się z ich obowiązkami i uzyskać wiedzę na temat funkcjonowania firmy.
           
Dziś, chcielibyśmy serdecznie podziękować FIRMOM I INSTYTUCJOM za umożliwienie przeprowadzenia Dnia Przedsiębiorczości. Dziękujemy opiekunom wolontariuszom, przedstawicielom firm za zapoznanie uczniów ze swoimi stanowiskami pracy, zakresem obowiązków i funkcjonowaniem firmy.
Dzięki programom takim, jak „Dzień przedsiębiorczości” nauka wychodzi poza mury szkoły pozwalając uczniom na zdobycie praktycznych doświadczeń i lepsze planowanie kariery zawodowej.
 

Koordynator programu „Dzień Przedsiębiorczości”: Anna Kot i Renata Ocep-Piotrowska
Licznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45