KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer 2015”
Adrianna Wojtaś oraz szkolny zespół New Beat 3 z ZSP nr 1 w Garwolinie znaleźli się gronie laureatów XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer 2015”.

Uczniowie Garwolińskiego Ekonomika po raz kolejny w gronie laureatów XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer 2015” organizowanego przez Warszawski Klub Kultury „Zastów”.
W dniach 28,29,30 marca  w przesłuchaniach na żywo w Warszawie wzięli udział  wokalistki z Ekonomika i szkolny zespół instrumentalno-wokalny „New Beat 3”. Aby wybrać tych najlepszych jurorzy Ewa Śnieżanka, Dominika Świątek, Karol Jagiełło wysłuchali 32 zespoły i 237 solistów.
W sobotę 18 kwietnia organizatorzy zaprosili laureatów na koncert finałowy połączony z oficjalnym ogłoszeniem wyników i rozdaniem nagród. W gronie laureatów znalazła się Adrianna Wojtaś z piosenką Kayah „Kiedyś byłam różą” wyśpiewała drugie miejsce w kategorii solistów (17-20 lat),a  w kategorii zespołów instrumentalno-wokalnych (14-17 lat) uplasował się zespół New Beat 3 w składzie Jan Kotlarski (wokal, perkusja), Bartosz Miłosz (gitara basowa), Michał Bielecki (gitara elektryczna), Magdalena Michalczyk (instrumenty klawiszowe). Nastoletni muzycy zaprezentowali „Wehikuł czasu” Dżemu. Koncert Laureatów przeniósł wszystkich w zaczarowany świat muzyki. Młodzi artyści w wykonywanych utworach zachęcali, aby uśmiechać się do każdej chwili w życiu. Piosenki wprawiły wszystkich w pogodny nastrój.
W tegorocznym konkursie brały także udział Dominika Głosek, Maria Kucharzewska i Dominika Gano.
Tak się składa, że w „Rozśpiewanym Wawrze” odnosimy sukcesy co dwa lata.
W tym roku, dwoma drugimi miejscami, osiągnęliśmy najlepszy wynik w historii startu naszej szkoły w tym konkursie, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni – przyznaje w rozmowie z nami opiekun muzyków z Ekonomika Andrzej Ostolski.
 
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45