KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

GLOBAL MONEY WEEK
Tegoroczna edycja „Globar Money week” odbyła się na całym świecie w dniach 14-20 marca 2016r. Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, który współpracuje z inicjatorami akcji podkreśla, że kształtowanie od najmłodszych lat nawyku mądrego oszczędzanie, rozsądne gospodarowanie pieniędzmi, umiejętne zarządzanie finansami osobistymi sa bardzo przydatne w dorosłym życiu.

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji podejmując szereg działań. Poruszając tematykę planowanie budżetu domowego, mądrego oszczędzania, podejmowanie przemyślanych decyzji finansowych przedsiębiorczości.
Wydarzenia w naszej szkole miały charakter indyscyplinarny. Odbyły się zajęcia z języka angielskiego. Pani Małgorzata Serej i Pani Beata Skwarczyńska omówiła słownictwo związane z oszczędzaniem. Pani Renata Ocep-Piotrowska na podstawach przedsiębiorczości wraz z młodzieżą opracowała ankietę, młodzież wykonała dwie tablice przedstawiające kolaż na temat oszczędzanie, prezentację oraz plakaty multimedialne promujące tematykę mądrego gospodarowania finansami. Klub Europejski wraz z Panią Jolantą Konarzewską wykonał szereg plakatów, które zostały przedstawione w formie gazetki.
Wszystkie działania zgodnie z założeniami przedsięwzięcia miały na celu przygotowanie młodego pokolenia do roli świadomych pod względem ekonomicznym, samodzielnych finansowo obywateli.
 

Koordynatorem projektu w naszej szkole była p. Jolanta Konarzewska współpraca p. Małgorzata Serej, p. Renata Ocep-Piotrowska
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45