KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

PASJA NA MIARĘ KRAJU!
Marcin Dziubak, uczeń III klasy technikum informatycznego zajął pierwsze miejsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Elektryzująca Pasja". Tym samym, okazał się największym w Polsce pasjonatem. Dwa lata wcześniej w VII edycji tegoż konkursu, wtedy jako uczeń klasy I, Marcin zdobył specjalne wyróżnienie.
Zadaniem konkursowym było stworzenie pracy nt dowolnej pasji i przekonanie jury konkursowego, że jest to wyjątkowe, prawdziwe i całkowicie pochłaniające ich hobby. 
Marcin w filmie konkursowym przedstawił swoje internetowe czasopismo „FUNDROID”. Pasja, z jaką je tworzy już od 4 lat, wywarła na jury największe wrażenie spośród wszystkich zgłoszonych prac uczestników.
Wyniki finału konkursu trzymane były w ścisłej tajemnicy aż do finału Gali, który odbył się w Sali Wielkiej Wrocławskiego Ratusza. Wiadomość o przyznaniu głównej nagrody została przyjęta przez wszystkich z dużym aplauzem.
Nasza szkoła za udział w konkursie również otrzymała wyróżnienie. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 do konkursu zgłosił w sumie 9 uczestników. Oprócz ogromnego sukcesu Marcina, na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie zgłoszone prace zostały również nagrodzone cennymi nagrodami. Wielkim zaangażowaniem i chęcią zaprezentowania swoich pasji oprócz Marcina Dziubaka wykazali się: Dominika Głodek, Magdalena Rękawek, Ewa Trzonek, Maria Kucharzewska, Anna Łuszczewska, Michalina Baran, Dominika Gano oraz Monika Natalia Bożek.
Wszystkim naszym uczniom - pasjonatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy !!!
Koordynatorem konkursu po raz kolejny była p. Marta Ozóg, w tej edycji wsparta przez p. Andrzeja Ostolskiego.
Organizatorem i pomysłodawcą konkursu, który nieprzerwanie odbywa się od 2007 roku, jest wrocławska firma ELEKTROTIM S.A. firma podsiadająca duży potencjał ekonomiczny, technologiczny i ludzki. Wraz z własnym rozwojem spółka stara się angażować w sprawy lokalnej społeczności oraz wspierać jej inicjatywy. Od lat prowadzi działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, głównie w zakresie edukacji, ochrony zdrowia oraz promocji kultury i sportu wśród dzieci i młodzieży. Jednym z tych działań jest niezaprzeczalnie konkurs „Elektryzująca pasja”, ale również m.in.: Program "ELEKTROTIM SZKOŁOM", Umożliwienia odbycia w firmie praktyk zawodowych i staży dla uczniów i absolwentów szkół oraz wiele innych, o których informacje można znaleźć na stronie internetowej spółki.


 
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45