KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Festiwal Tradycji i Kultury
21 maja po raz kolejny odbył się na garwolińskiej Starówce Festiwal Tradycji i Kultury. Już trzeci raz nasza szkoła brała udział w tym kulturalnym wydarzeniu. Tym razem tematem przewodnim było wesele, dlatego też stoisko szkolne nawiązywało  do tej tematyki.

Imprezę rozpoczął barwny korowód, w którym uczestniczyły uczennice naszej szkoły ubrane w suknie ślubne i wizytowe, które lata temu były wykonane przez absolwentów naszej szkoły (szkoła krawiecka), jako prace dyplomowe. 

Po koncercie Kapeli Czerniakowskiej na scenę wkroczyły uczennice Ekonomika prezentując piękne suknie ślubne i wizytowe. Jedna z kreacji to zestaw ludowy, który ma już 29 lat i współautorka tej pracy dyplomowej nie kryła zadowolenia, że po tak długim czasie mogła zobaczyć swoją pracę na modelce.  

Na stoisku szkolnym można było podziwiać wycinankę ludową, wzorowaną na łowickiej, czyli prace klas artystycznych. Chętni mogli wykonać jednokolorowe wycinanki, inspirowane regionalnymi wzorami kołbielskimi  i zabrać je do domu.

Zainteresowani, łowcy nagród mogli spróbować swoich sił w konkursie związanym z Ekonomikiem  i wygrać nagrody książkowe. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w malowaniu twarzy.

Pogoda dopisała i stoisko szkolne cieszyło się zainteresowaniem aż do wieczora.

Materiał tekstowy i ilustracyjny:  Iwona Jończyk
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1981638.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-11-02, godz: 12:17:45